K U L T U R A

Świąteczna kraina pod Poznaniem

Świąteczna Kraina DELI Park  Foto: materiały prasowe

1 stycznia to doskonała data, by rozpocząć Nowy Rok w nietypowy sposób i wybrać się do krainy magii i światła, czyli do Świątecznej Krainy w DELI Park w Rosnówku koło Poznania. Niesamowity spacer wśród bajkowych postaci, budowli z całego świata, dekoracji świątecznych podświetlonych 3 milionami kolorowych światełek wprowadzi wszystkich w 2023 rok.

Na całe rodziny czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Do końca roku każdego dnia na najmłodszych czekać będą gry i zabawy z Elfami, ale dorośli też nie będą się nudzić, np. wybierając się w zaczarowaną podróż kolorowym, rozświetlonym kabrioletem, czy lokomotywą, która ciągnie za sobą wagoniki.

Dzieci doskonale bawią się, rozpoznając kolejne postaci z bajek, baśni i filmów animowanych. Nie trzeba się też bać zimna, bo zawsze można ogrzać się w namiocie przy ciepłej herbacie i czymś smacznym do jedzenia. Po wędrówce po parku dzieci mogą też zajrzeć do sali zabaw, gdzie czekają kolejne atrakcje.

Świetnym miejscem na obejrzenie z góry Świątecznej Krainy ze świetlistymi dekoracjami jest ścieżka zawieszona pomiędzy koranami drzew, udekorowana kolorowymi lampkami. Z niej widać prawie wszystko jak na dłoni i wychodzą świetne zdjęcia.

Czynne od godz. 15.00-20.00 (ostatnie wejście o godz. 19.00). 31 grudnia park będzie nieczynny, a 1 stycznia zaprasza od 15.00 do 19.00 (ostatnie wejście o godz. 18.00).
Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz