W piątek, 3 października, w poznańskim klubie Blue Note zagra MISTER D. Jest to muzyczne wcielenie Doroty Masłowskiej.
W lutym 2014 roku nakładem Galerii Raster ukazała się debiutancka płyta MISTER D. zatytułowana „Społeczeństwo jest niemiłe”. Album można określić mianem swoistej mieszanki rapu, punka i muzyki tanecznej w domowym wykonaniu. W warstwie tekstowej to psychodeliczny zlep opowieści z popularnej prasy, wyrażony statystycznie polskim językiem i właściwym mu sposobem rozumowania.
Jak dotąd trzy piosenki z płyty doczekały się teledysków. Zrealizowany przez Anetę Grzeszykowską klip do „Ryszarda” oraz obrazy do utworów „Hajs” i „Chleb”, za który odpowiada GłębokiOFF. Szczególnie ten ostatni wywołał spore poruszenie medialne. O gościnnym występie Anji Rubik w roli Princess Dresiary rozpisywał się m.in. Vogue, Dazed and Confused czy Huffington Post.

![Sw Marcin Expressowa 1984 [A. Szozda] Foto: Andrzej Szozda / Cyryl Sw Marcin Expressowa 1984 [A. Szozda] Foto: Andrzej Szozda / Cyryl](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/04/6axAOA-313x168.jpg)













![Sw Marcin Expressowa 1984 [A. Szozda] Foto: Andrzej Szozda / Cyryl Sw Marcin Expressowa 1984 [A. Szozda] Foto: Andrzej Szozda / Cyryl](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/04/6axAOA-300x200.jpg)
Dodaj komentarz