POZnań

Runmageddon – zdjęcia

Runmageddon Rekrut Poznań - 7.11.2015 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Niezwykły bieg z przeszkodami - Runmageddon Rekrut Poznań - odbył się na poznańskim Hipodromie Wola w sobotę 7.11.2015 r. Na przybyłych czekała 6 kilometrowa trasa z 30 przeszkodami.

Na terenach Hipodromu Wola odbył się ekstremalny bieg przez przeszkody z cyklu Runmageddon. Na starcie zjawiło sie prawie 1500 osób. Uczestnicy zmagali się z 6 kilometrową trasą, na której organizatorzy przygotowali ponad 30 wymagających przeszkód.

Uczestnicy musieli czołgać się, przenosić ciężary, wspinać się na wysokie ściany czy też brodzić w wodzie. Każda z edycji biegu zawiera przeszkodę związana z regionem, w którym rozgrywany jest bieg. W Poznaniu była to przeszkoda mentalna, której pokonanie wymagało popisania się znajomością gwary poznańskiej oraz trafieniem pyrą do celu. Uczestnik, który nie trafi z odległości 7 metrów ziemniakiem do tarczy o średnicy 50 cm, musiał dodatkowo pokonać 200 metrową karną rundę.

Tradycją Runmageddonu jest żywa przeszkoda, która jako ostatnia strzeże dostępu do mety. W Poznaniu w jej rolę wcielili się członkowie grającej na co dzień w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, drużyny futbolu amerykańskiego – Kozły Poznań.

Zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz