K U L T U R A

Projekt Obecność – Spektakl „Intermezzo”

Obecność "Boję się twoich coraz większych butów" - CK Zame  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

“Intermezzo” w reżyserii Janusza Orlika to spektakl o teatrze. Rozpoczynając swoją opowieść reżyser przetacza słowa klasyka Williama Shakespeare, który niegdyś powiedział, że “Cały świat to scena, a ludzie na nim to tylko aktorzy. Każdy z nich wchodzi na scenę i znika”. To pełen humoru, słodko-gorzki spektakl, który będziemy mogli zobaczyć w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek już w sobotę, 23 września o godzinie 19:00.

Spektakl zrealizowany jest w ramach projektu performatywnego „Obecność” przygotowanego przez Centrum Kultury Zamek we współpracy z norweskim Coda Oslo International Dance Festival oraz warszawskim Teatrem 21.

Spektakl dedykowany jest wszystkim artystom znanym, mniej znanym i tym niespełnionym, którzy wierzą, że kolejny ich spektakl będzie tym najważniejszym.

Po spektaklu odbędzie się gala Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego „The Best Off”, podczas której laureatom wręczone zostaną nagrody, w tym główna dla Teatru Klucz za ich poprzedni spektakl – „Tranquillo”.

Spektakl „Intermezzo”, reż. i chor. Janusz Orlik, Teatr Klucz im. W. Deneki

Sala Wielka, Centrum Kultury Zamek,
sobota, 23 września, godzina 19:00

Bilety w cenie: 30,00 zł normalny, 20,oo zł ulgowy

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz