Aglomeracja

Problemy z internetem od Orange

Orange w Starym Browarze  Foto: lepszyPOZNAN / TD

Osoby, które korzystają z mobilnego internetu w sieci Orange prawdopodobnie teraz tego ostrzeżenia nie przeczytają. Doszło do awarii praktycznie w całej Polsce. Z usługi nie można korzystać również w naszej aglomeracji.

Problemy zaczęły się około godziny 15:30. Wtedy pierwsi użytkownicy zaczęli zgłaszać problemy z siecią.

Rzeczywiście mamy zarejestrowaną awarię internetu mobilnego – przyznaje Orange na swoim profilu na facebooku – pracujemy już nad jej usunięciem, przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

Większość osób, które korzystają z Internetu LTE w sieci Orange, nie może korzystać w tej chwili z tej usługi. Jak się okazuje nie dotyczy to wszystkich użytkowników w Poznaniu i okolicy.

No i Złotniki i pewnie Poznań też bez internetu LTE – pisze na fanpage’u Orange Mateusz.

Początkowo osoby obsługujące forum Orange na facebooku starały się odpowiadać potwierdzając wystąpienie poważnej awarii. Od dłuższego czasu wszelkie zgłoszenia pozostają bez reakcji.

Klienci sieci Orange sygnalizują również, że nie można dodzwonić się na infolinię operatora.

Sieć Orange oficjlanie potwierdziła występowanie problemów dopiero około godziny 17:30.

Drodzy, mogą występować przejściowe trudności w korzystaniu z internetu mobilnego. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Będziemy Was informować na bieżąco. Przepraszamy Was bardzo za te utrudnienia.

AKTUALIZACJA (18:15) – z sygnałów jakie otrzymujemy wynika, że awaria została usunięta. Coraz więcej osób informuje, że usługa została przywrócona na terenie Poznania i w jego okolicy.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN / TD

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz