Sport

Prezentacja Lecha w Strefie Kibica na MTP

Prezentacja drużyny Lech Poznań przed sezonem 2017/18 - Pozna  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Prezentacja drużyny Lech Poznań przed sezonem 2017/18 - Poznań 09.07.2017 r.

Inauguracja ligowych rozgrywek już za kilka dni. Z tej okazji w sobotę, 14 lipca w Strefie Kibica mieszczącej się na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Lecha Poznań. Dla wszystkich obecnych w strefie kibiców przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji.

Wprawdzie za Lechem będzie już pierwszy mecz w europejskich pucharach, to chcemy, aby każdy kibic Kolejorza mógł symbolicznie – podobnie jak w ubiegłych latach – razem z drużyną zainaugurować ligowy sezon 2018/19 – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Prezentacja drużyny będzie oczywiście okazją do spotkania się i rozmowy z zawodnikami, którzy jesienią będą reprezentować niebiesko-białe barwy. Ale nie tylko! To wydarzenie będzie też pierwszą okolicznością, żeby z bliska zobaczyć nowe koszulki meczowe Kolejorza. Czas spotkania umilą także przygotowane przez klub atrakcje. Na scenie oprócz tańczących dziewczyn z Kolejorz Girls, które zaprezentują swój układ taneczny, pojawią się również bębniarze Drum Work, wystąpi także Orkiestra Dęta Chludowo.

Po części oficjalnej fani Lecha będą mogli porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z lechitami, a po zakończeniu prezentacji w Strefie Kibica transmitowany będzie mecz o 3. miejsce na mundialu w Rosji.

Wspólne, symboliczne rozpoczęcie nowego sezonu odbędzie się w sobotę, 14 lipca o godzinie 13:00 w Strefie Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich (wejście od ul. Bukowskiej). Wejście od ulicy Głogowskiej będzie nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz