Aglomeracja

Praca? Lubię to!

Praca Po Urlopie? Lubię To!  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Do pracy po urlopie warto wrócić z uśmiechem! Jak to zrobić? Sposoby na pourlopową chandrę pomogali znaleźć goście letniej odsłony kampanii społecznej “Praca? Lubię to!”. Spotkanie odbędyło się na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania.

W ramach imprezy można było posłuchać ispirujących wykładów na leżakach, wziąć udział w warsztatach, różnego rodzaju zabawach, porozmawiać z profesjonalnymi doradcami. Ekspertki Uniwersytetu SWPS – Agnieszka Pawłowska oraz Małgorzata Kowalczewska, pokazały jak bycie uważnym pomaga w pracy i rozwoju zawodowym oraz jak i po co odkrywać swoje mocne strony. Piotr Pietrzak z IBMPolska podzielił się radami, jak pracując w korporacji nie żyć od wakacji do wakacji.

Praca pod presją zarabiania i “przeczekiwanie” życia od wakacji do wakacji, czy od weekendu do weekendu, prowadzi do frustracji, odbiera energię, poczucie wolności i sprawczości działania. Jest przyczyną stresu i chorób cywilizacyjnych. Z kolei praca zgodna z naszymi predyspozycjami, talentami, zasobami, zainteresowaniami, praca, którą lubimy, staje się źródłem spełnienia nie tylko w sferze zawodowej, ale w obszarze całej naszej relacji ze światem i innymi ludźmi – mówi Beata Kiewisz, pomysłodawczyni i współorganizatorka trwającej kampanii społecznej.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz