POZnań ze sportowymi Oscarami!

gminess  Foto:

gminessPoznań zostało podwójnym laureatem konkursu Oscary Sportowe Gminess 2009. Nasze miasto z zostało wyróżnione w dwóch kategoriach: WYDARZENIE SPORTOWE – Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie Poznań Malta 2009 oraz SPORTOWA INWESTYCJA MARZEŃ Kompleks Basenów Sportowo-Rekreacyjnych Termy Maltańskie. Dodatkowo Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wygrały także w kategorii REKREACJA I TURYSTYKA OSÓB STARSZYCH.

Podczas konkursu Oskary Sportowe Gminess nagradzane są najlepsze jednostki samorządowe, osoby fizyczne, kluby, ośrodki i ligi, które amatorsko, albo w sposób profesjonalny zajmują się uprawianiem, promowaniem lub organizowaniem wydarzeń sportowych, rekreacyjnych czy turystycznych.

Naszym celem jest zachęcić polskie społeczeństwo do większej aktywności, ale także do pokazania światu, jak wiele ciekawego dzieje się w Polsce: w sporcie, rekreacyjnie i turystycznie – tłumaczą organizatorzy konkursu Oskary Sportowe Gminess.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • a co to sa te oscary – jakis jak znam zycie pr’owy bełkot, oskar za cos czego nie ma! Dobre! A jak sie Termy okaza jednym wielkim g…. to co?