Aglomeracja

Potrzebne koce i ręczniki dla zwierzaków ze schroniska w Skałowie

kejter  Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab

Zwierzaki do schroniska z różnych powodów. Choć mają tutaj dobrą opiekę, czekają na swoich właścicieli. Pracownicy Schroniska dla Zwierząt w Skałowie chcą zapewnić swym podopiecznym jak najlepsze warunki proszą o pomoc.

Potrzebne są koce polarowe i ręczniki – wyjaśnia Lidia Rychlewska ze Schroniska – koce i ręczniki mogą być oczywiście używane, byle nie były dziurawe, bo wtedy nie będziemy mogli ich wykorzystać.

Zarówno koce na których śpią jak i ręczniki są potrzebne w każdych ilościach. Kejtry* muszą mieć je wymieniane nawet kilka razy dziennie,  gdy się moczą. Choć pralka w Schronisku pracuje niemal 24 godziny na dobę, potrzeby są ogromne, dlatego też prośba o takie wsparcie będzie cały czas aktualna.

Koce polarowe zwiększają komfort psychiczny podopiecznych Schroniska. Lubią się w nie wtulać tak kejtry jak i kociambry. Bez względu na wielkość i wiek.

Wyprane koce i ręczniki można do naszego Schroniska przynosić cały czas, najlepiej do godziny 17:00 – dodaje Lidia Rychlewska.

Choć niektórym wydawać by się to mogło dziwne, przydałyby się także… radia. Okazuje się, że wiele kejtrów, które źle znosi noce w Schronisku, uspokaja się przy dźwięku grającego radia. Jeśli zatem macie stare, odbierające nawet tylko jedną stację radio, również możecie je tutaj przynieść. Przydadzą się w pawilonach.

Schronisko dla Zwierząt znajduje się w Skałowie przy ul. Warzywnej 25.  Jadąc od strony Swarzędza jest to przed Kostrzynem.

*kejtry to w gwarze poznańskiej psy, a kociambry to lekko żartobliwe określenie kotów.

Schronisko dla Zwierząt w Skałowie

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz