Po dość spokojnej, ale bardzo koncertowej, nocy z piątku na sobotę nastał poranek. Dla niektórych dość pechowy.
Zacznijmy od wypadku w Kamionkach. Doszło tu do czołowego zderzenia volkswagena i peugeota. Wydarzyło się to po godzinie 10:00. Droga była całkowicie zablokowana.
Do kolejnego groźnego wypadku doszło na ulicy Głogowskiej przy Hallera. Jak informuje serwis @MotoMerkury 3 osoby dorosłe i dziecko były opatrywane w karetce pogotowia. Utrudniony był przejazd w kierunku Komornik.
Pecha mia także właściciel peugeota 206, który zaparkował swój samochód w pobliżu skrzyżowania ulic Ogrodowej i Półwiejskiej. Właśnie w tym miejscu, pod jezdnią, doszło do awarii wodociągowej i zapadł się bruk. Ulica Ogrodowa jest zamknięta dla samochodów.
W związku z awarią wodociągową na ul. Ogrodowej w Poznaniu nastąpiło wyłączenie wody na tej ulicy – informuje Dorota Wiśniewska z Aquanetu – zostanie ona usunięta prawdopodobnie w godzinach popołudniowych.
Suche krany mają również mieszkańcy okolic ulicy Działyńskich od ulicy Karola Libelta do ulicy Feliksa Nowowiejskiego. Tutaj również doszło do awarii wodociągowej. Woda ma ponownie popłynąć popołudniu.




![Dabrowskiego Most Teatralny przed wojna [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna Dabrowskiego Most Teatralny przed wojna [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/11/8j0W9U-313x168.jpg)














Dodaj komentarz