POZnań

Pomaganie nie wychodzi z mody

Malinne dla drużyny Szpiku  Foto: materiały prasowe

Zjeść ciastko i mieć ciastko. To możliwe, kupując specjalnie zaprojektowaną koszulkę, nie tylko zyskujemy najwyższej jakości t-shirt o niebanalnym kroju, ale także wspieramy Drużynę Szpiku.

Skąd pomysł na projekt? Dwie matki wariatki – Dorota szefowa poznańskiej Drużyny Szpiku i Kasia, która stworzyła markę malinne.pl połączyły siły. Wymyśliły limitowaną kolekcję dla mamy i córki. Część dochodu ze sprzedaży koszulek przeznaczona zostanie na wsparcie Drużyny Szpiku.

Love, Hope, Faith – to hasła widoczne na t-shirtach Malinne dla Drużyny Szpiku. Love – Miłość – bo dzięki miłości możemy wszystko, Hope – Nadzieja – bo tej trzymamy się zawsze i do końca, Faith – Wiara- bo wierzymy, że dobrze jest pomagać. T-shirty szyte są ręcznie w Poznaniu z 100% bawełny, nadruk na koszulce wykonany jest z folii flock (wypukły w postaci meszki).

Malinne to marka, obecna na polskim rynku od roku. Wszystkie ubrania Malinne szyte są ręcznie w Poznaniu. Kolekcje dla mam i córek projektowane są przez założycielkę marki Kasię. Koszulki można kupić w sklepie internetowym na stronie malinne.pl.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz