POZnań

Policja poszukuje rowerzysty

Policja  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zajmują się sprawą wypadku drogowego na ulicy Kraszewskiego. Funkcjonariusze poszukują osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 29 czerwca  2021 roku kilkanaście minut po godzinie 13, w Poznaniu na ulicy Kraszewskiego 4. Nieustalony rowerzysta poruszający się rowerem marki KANDS potrącił idącą chodnikiem kobietę. Po zdarzeniu porzucił rower oraz torbę termiczną do przewozu jedzenia, a następnie oddalił się pieszo ulicą Słowackiego. 

Funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalili, że osoba, której wizerunek został zarejestowany na nagraniu z monitoringu może mieć związek z tą sprawą.  

Z informacji przekazanej policjantom wynika, że rowerzysta najprawdopodobniej był cudzoziemcem. Rysopis: mężczyzna tęgiej budowy ciała, ubrany w szary T-shirt, jeansy długości ¾ oraz ciemne buty z jasną podeszwą.

Osoby, które były świadkami wypadku lub rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-130-90, 47 77-156-13 lub 112 – czynny całą dobę.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter, materiały prasowe / KMP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz