Tarnowo Podgórne

Pielęgniarki nie będą pracować w weekendy

służba zdrowia  Foto: sxc

służba zdrowia Foto: sxcOd nowego roku zmienią się zasady pracy pielęgniarek w Tarnowie Podgórnym i Przeźmierowie. Nie będą one dyżurować w soboty, niedziele i święta oraz wieczorami i w nocy. Pacjenci nie zostaną jednak bez opieki.

Zmiany dotyczą pielęgniarek pracujących w firmie Systema z Tarnowa Podgórnego i Fides z Przeźmierowa. Pielęgniarki nie będą udzielały świadczeń zdrowotnych w soboty, niedziele i święta oraz w dni powszednie od 18:00 do 8:00.

Świadczenia te zostały zakontraktowane przez firmę Konsyliarz mieszczącą się w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 81/85, znaną dotąd jako doraźna pomoc lekarskainformują Ewa Karwowska, kierownik firmy Systema oraz Małgorzata Jagiełka, kierownik firmy Fides.

Pacjenci muszą osobiście zgłaszać zabiegi w piątki od 16:00 dzwoniąc na numer dyżurny: 61 847 08 54.

Pielęgniarki z firm Systema i Fides udzielają świadczeń zdrowotnych w zakresie usług pielęgniarki i położnej POZ od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 – przypominają Ewa Karwowska oraz Małgorzata Jagiełka – respektujemy tylko zlecenia od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, czyli mającego umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zmiany obowiązywać będą od 1 stycznia 2012.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz