POZnań

Nowe technologie dla najmłodszych z żółtą kaczką

Akademia Duckie Deck  Foto: Maciej Zakrzewski / materiały prasowe Starego Browaru

Stary Browar zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. 3 i 4 lutego rozpoczynają się tam bezpłatne zajęcia Akademii Duckie Deck

Akademia Duckie Deck to popularny wśród dzieci i rodziców cykl wydarzeń, będący połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą.

Organizatorzy przygotowali różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Część zajęć m.in. programowanie z robotami i hologramy wymaga wcześniejszej rejestracji, ale też w strefie otwartej znaleźć można interaktywne stanowiska do twórczej zabawy i nauki. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

Jest także strefa malucha z klockami, kolejkami i puzzlami, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) mogą spędzać czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach.

Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę i niedzielę, 3-4 lutego między 11:00 a 17:00 w Starym Browarze, ul. Półwiejska 42. Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com

Użyte w artykule zdjęcia: Maciej Zakrzewski / materiały prasowe Starego Browaru

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz