K U L T U R A

Nocna parada rowerowa

Rajd rowerowy dla dużych i małych  Foto:

W sobotę 15 czerwca odbędzie się wyjątkowa, Bike Parade. Rowerzyści na ulice Poznania wyjadą pod osłoną nocy i rozświetlą miasto feerią neonowych kolorów. Atrakcje towarzyszące paradzie rozpoczną się już od godziny 17:00 przy centrum handlowym Posnania, godzinę później o 18:00 odbędzie się koncert Finalistów THE VOICE OF POLAND, przejazd o 21:30.

Pierwsze 1000 osób, które zarejestruje się na stronie www.posnaniabikeparade.pl lub na miejscu startu, otrzyma atrakcyjny pakiet startowy, w skład którego wchodzą neonowe dodatki i ubrania. To m.in. dzięki nim rozświetlą oni Poznań.

To nie koniec atrakcji – na miejscu będzie można znakować rowery, uczestniczyć w ciekawych animacjach a przede wszystkim finałowo przejechać prawie 9 km ulicami Poznania.

Specjalne przygotowania do nocnego przyjazdu rozpoczną się już o godzinie 17:00. Rozpocznie się wtedy rodzinny piknik i wspólne przygotowywanie jednośladów. Przystrajanie rowerów, malowanie kasków, twarzy oraz wspólna rozgrzewka – to wszystko czekać będzie na piknikujących.

O dobry humor najmłodszych zatroszczą się animatorzy, którzy zaproponują specjalne zabawy. To nie wszystko – w ramach przygotowań do przejazdu uczestnicy rozgrzeją się podczas koncertu Finalistów The Voice of Poland. Wystąpią: Marcin Czyżewski, Aro Kłusowski, Mateusz Grędziński, Olga Barej, Magdalena Tul.

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz