K U L T U R A

Noc Horrorów

Premiera dobrze zapowiadającego się horroru, a także dwa dobrze znane fanom tego gatunku filmy grozy. To wszystko złoży się na nocny maraton filmowy, na który zapraszamy w najbliższy piątek do Multikina. Mamy dla czytelników podwójne zaproszenia na to filmowe wydarzenie.

ENEMEF: Noc Horrorów to jedno z najbardziej przerażających i demonicznych wydarzeń kinowych tego roku! – podkreśla Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe – na wielkim ekranie pojawią się trzy mrożące krew w żyłach filmy z uniwersum Obecności, w tym wyczekiwana premiera Zakonnicy.

Filmy, które zobaczymy w piątkową noc są uznawane za najlepsze horrory ostatnich lat. Każdy z nich gwarantuje potężną dawkę adrenaliny i mocnych wrażeń. Złowrogie siły, upiory i duchy z piekła rodem zawładną mrokiem kinowej sali i napędzą strachu nawet największym śmiałkom. Ta noc jest dedykowana tylko dla widzów o stalowych nerwach!

– ZAKONNICA – PREMIEROWO!
– OBECNOŚĆ
– OBECNOŚĆ 2

Zobaczymy premierowo film Zakonnica, a także obrazy Obecność i Obecność 2. ENEMEF: Noc Horrorów rozpocznie się w piątek 7 września o 22:00.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 28,00 do 39,00 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Oto pytanie konkursowe:

Aktorka Bonnie Aarons wcieliła się w postacie demonicznych sióstr zakonnych w dwóch filmach, które zobaczymy podczas piątkowego maratonu ENEMEF: Noc Horrorów – wymień ich tytuły.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl do środy (20.06) do godziny 19:00. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Zakonnica – Przerażająca historia zakonnicy z piekła rodem, która po raz pierwszy dała się poznać widzom w Obecności 2. W rumuńskim klasztorze w tajemniczych okolicznościach młoda zakonnica popełnia samobójstwo. Sprawę badają wysłani przez Watykan ojciec Burke i mająca dopiero złożyć śluby zakonne Irene. Wspólnie odkrywają mroczny sekret zakonu i muszą stawić czoła potężnej, złej sile pod postacią demona zakonnicy. Każde z nich ryzykuje wiarą, duszą i… życiem. Rozpoczyna się bitwa między żywymi a umarłymi, którzy powracają po krwawą zemstę. Szokujący i przyprawiający o drżenie spin-off serii, który potrafi przestraszyć nawet najodważniejszego widza.

Obecność – to jeden z najstraszniejszych horrorów ostatnich lat. Film korzysta z klasycznych efektów, ale mimo to w trakcie oglądania serce bije coraz mocniej, a napięcie rośnie z każdą minutą. Lorraine i Ed Warrenowie to badacze zjawisk paranormalnych. Zostają wezwani na odludną farmę przez przerażoną rodzinę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez zjawę. Para badaczy staje do walki z najstraszniejszym demonem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia. To film, który przywodzi na myśl klasyczne horrory, przepełniony napięciem i atmosferą grozy, łączy ciekawą fabułę z niepokojącym klimatem.

Obecność 2 – to kontynuacja najsłynniejszego horroru ostatnich czasów. Kolejne dzieło mistrza gatunku z pewnością nie zawiedzie miłośników mocnych wrażeń. W najnowszej odsłonie kultowego filmu śledzimy kolejną, przyprawiającą o dreszcze historię Lorraine i Eda Warrenów. Tym razem bohaterowie udają się do północnego Londynu, aby poprowadzić przerażające śledztwo w domu, gdzie mieszka samotna matka z czwórka dzieci. Dom jest nawiedzony przez złośliwe duchy, które okażą się wielkim wyzwaniem nawet dla pary doświadczonych demonologów. To klimatyczny film, który podobnie jak poprzednia część utrzymuje widza w ciągłym napięciu i dostarcza niewyobrażalnych emocji. Kolejne dzieło mistrza gatunku z pewnością nie zawiedzie miłośników mocnych wrażeń.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz