Sport

Niepełnosprawni na mecze Kolejorza

miejsce dla inwalidy  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

miejsce dla inwalidy Foto: lepszyPOZNAN.pl / agKolejorz przygotował kilkadziesiąt bezpłatnych biletów dla osób niepełnosprawnych na spotkania rundy wiosennej.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie programem Zarząd klubu podjął decyzję, że z darmowych karnetów będą mogły skorzystać wyłącznie osoby z I grupą inwalidzką – poinformowała Joanna Dzios z Lecha. Podania o udział w programie „Lech bez barier” przyjmowane będą od najbliższego poniedziałku (17.01) od godziny 9:00. Nie warto też się zbytnio spieszyć, ponieważ wnioski, które dotrą do klubu przed tym terminem nie będą rozpatrywane. O tym kto otrzyma takie bezpłatne wejściówki na wszystkie mecze rundy wiosennej decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do Klubu należy dostarczyć następujące dokumenty: orzeczenie o niepełnosprawności wydane przez orzecznika ZUS bądź Miejski lub Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, podpisany regulamin programu “Lech bez barier” (znajdziesz go tutaj), podanie, które zawierać będzie imię i nazwisko oraz numer PESEL osoby niepełnosprawnej, imię i nazwisko oraz numer PESEL opiekuna, informację czy osoba niepełnosprawna porusza się na wózku, adres, numer telefonu oraz adres e-mail.

Wszystko to można dostarczyć do siedziby Klubu, bądź wysłać mailem na adres bezbarier@lechpoznan.pl lub fax: 61 886 30 10.

Prosimy nie wysyłać kopii Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej czy Legitymacji Emeryta-Rencisty – apeluje Joanna Dzios – jedynym dokumentem upoważniającym do wzięcia udziału w programie “Lech bez barier” jest Orzeczenie o niepełnosprawności wydane przez orzecznika ZUS bądź Miejski lub Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz