Sylwester to czas hucznych zabaw najczęściej zakrapianych alkoholem. Mamy tylko nadzieję, że kierowcy pić nie będą. Ponieważ komunikacja miejska i podmiejska będzie dzisiaj jeździć krócej (zmiany w jej funkcjonowaniu znajdziesz tutaj) własny samochód będzie jedynym czasami środkiem transportu. Oby był bezpieczny!
W ostatni dzień 2010 roku policjanci z drogówki w nieoznakowanym radiowozie wyjadą na krajową 11. Z wideorejestratorem jeździć będą między Poznaniem a Środą Wielkopolską.



![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)












Dodaj komentarz