K U L T U R A

Muzyka i pogaduchy u Kwasa – zdjęcia

Mariusz Kwaśniewski na żywo Plaża Wilda Eco Village -Camping  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Kolejne spotkanie z cyklu Mariusz Kwaśniewski na żywo za nami. Tym razem gośćmi poznańskiego dziennikarza radiowego na Plaży Eco Village byli: Camping Hill oraz The Colt,s.

Dwa koncerty i dwie rozmowy na białych kanapach. Wszystko w plenerze i zarejestrowane. Zapis spotkania już wkrótce usłyszycie w radiu Afera.

Mariusz Kwaśniewski znany poznaniakom z prowadzenia różnych inicjatyw muzycznych i nie tylko, przynajmniej raz w miesiącu zaprasza do rozmów i koncertowania artystów z całej polski.

W miniony czwartek mieliśmy okazję posłuchać dwóch kapel.

Jako pierwszy na scenie wystąpił The Colt,s. Kapela pochodząca ze Śremu z przytupem rozpoczęła wieczór prezentując materiał, który opowiada o zbuntowanej naturze człowieka.

Campnig Hill który wystąpił jako drugi to zespół w którego skład wchodzą: Hubert Błaszczyk, Michał Dudziński, Maciej Kómoch, Arek Szulc i Robert Tomczyk. Panowie przyjechali do Poznania ze Śremu. Formacja została założona w 2010 roku i od tego czasu cały czas koncertują. Trzeba przyznać, że świetnie im to wychodzi. Publiczność nie pozwalała im zejść ze sceny.

Kolejne spotkanie z cyklu Mariusz Kwaśniewski na Żywo odbędzie się w czwartek 8 września.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz