POZnań

Motor Show 2016 przed nami!

Motor Show 2012 - Poznań 14.04.2012 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Największa impreza targowa w branży motoryzacyjnej startuje już dzisiejszego dnia i potrwa aż do niedzieli 3 kwietnia. Spragnieni widoku nowoczesnych aut, pięknych dziewczyn i zapachu palonego oleju z pewnością się nie zawiodą.

Co roku, tysiące zwiedzających podziwia stoiska pełne najpiękniejszych, najciekawszych i najnowszych modeli samochodów, motocykli oraz camperów. W tym roku premierę będzie miał m.in.  Rolls Royce Dawn, hybrydowa Toyota RAV4, czy Volvo S60 Polesta.

Na zwiedzających czekać będą najnowsze premiery, najciekawsze modele oraz gwarancja dobrej zabawy, a organizatorzy spodziewają się ponad stu tysięcy gości. Organizatorzy przygotowali również konkursy, w których do wygrania będą motocykle. Pierwszym z nich jest Junak RS 125 wyposażony w silnik o mocy niemal 10 KM. Niedługo  po premierze na naszym rynku okazał się jednym z najchętniej wybieranych nowych jednośladów. By wygrać Junaka, należy odebrać kupon konkursowy na stanowisku producenta w pawilonie 5A. W niedzielę o godz. 16:00 zostaną wyłonieni finaliści, którzy będą musieli w następnym etapie zabłysnąć wiedzą motoryzacyjną.

W drugim z konkursów jest szansa na wygranie skutera Junak 106. Zasady są jednakowe, z tymże kupony będą zbierane tylko do soboty a finałowe starcie konkurentów odbędzie się o godz. 17:00 tego samego dnia.

W tym przypadku trzeciego konkursu, nagrodą główną będzie możliwość tygodniowego użytkowania kampera firmy CarGO! Finał zaplanowany jest na sobotę, godz. 16:00. Prowadzić ma go Jankes, znany dziennikarz radiowy. Stoisko producenta kamperów umiejscowione będzie w pawilonie numer 2.

Ceny biletów jednorazowych:
– press day (czwartek):100 zł
– piątek, sobota lub niedziela: 20 zł (15 zł w przedsprzedaży)
– VIP Night w piątek: 300 zł (tylko w przedsprzedaży)
– dzieci do lat 3 – wejście za darmo

Kilka kadrów z zeszłych lat poniżej. Jak będzie w tym roku? Relacja niedługo na naszym portalu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz