Sport

Młodzi mistrzowie do rakiet!

4 tosmak cup  Foto: 4 tosmak cup

4 tosmak cup Foto: 4 tosmak cupW Australii trwa jeden z najważniejszych turniejów tenisowych, ale także w Poznaniu młodzi sportowcy przygotowują się do turnieju z cyklu Tosmak Cup. Tenisiści w wieku od 5 do 10 lat spotkają się po raz czwarty już w najbliższą sobotę (21.01).

Organizatorzy z Parku Tenisowego Olimpia po raz kolejny zadbali o to, aby mali uczestnicy turnieju wrócili z niego z uśmiechnięci. Za trzy pierwsze miejsca w każdej z kategorii (niebieska – 5-6 lat, czerwona – 7-8 lat, pomarańczowa 9-10 lat) przewidziano medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ponadto, każdy z uczestników otrzyma bilet do kina, pyszne pączki i drożdżówki, a także upominki od sponsorów turnieju, których grono ciągle się powiększa.

Ciekawe nagrody zostały przygotowane także dla kibiców. Szczególnych kibiców! Z okazji dnia babci i dnia dziadka przypadających na turniejowy weekend, impreza odbędzie się pod hasłem Wnuczek tenisista. Dzieci mogą zaprosić swoje babcie i dziadków korzystając z zaproszeń dostępnych na stronie parktenisowy.pl – wyjaśnia Michał Filipiak z Parku Tenisowego Olimpia.

Zapraszamy młodych tenisistów i kibiców na czwartą już edycję turnieju Tosmak Cup, który odbędzie się na kortach Parku Tenisowego Olimpia w sobotę 21 stycznia. Zawody rozpoczną się o godzinie 14:00 i zakończą prawdopodobnie około 19:00.

W najbliższym czasie dla młodych miłośników tenisa Park Tenisowy Olimpia przygotował również półkolonie tenisowe pod hasłem “Tenisowa zima”.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz