K U L T U R A

Minimaraton Kingsmana – zapraszamy do kina

Pierwsza część, a więc film Kingsman: tajne służby, cieszył się dobrymi ocenami kinomanów. Teraz na ekrany kinowe wchodzi druga część przygód szpiegów gentlemanów. Wszystko wskazuje na to, że również i ona przyciągnie do kin wuchtę wiary. Zapraszamy na minimaraton filmowy z obiema częściami Kingsmana.

ENEMEF: Minimaraton Kingsmana to kino szpiegowskie skrojone na miarę – zapowiada Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe – szalona akcja, świetny angielski humor i intrygujące postacie idealnie dopasują się do widza szukającego doskonałej rozrywki!

Tajni agenci w perfekcyjnych garniturach i o bezbłędnych manierach staną ponownie do walki z bezwzględnym złem, aby ocalić świat.

Wykażą się przy tym zabójczymi umiejętnościami i zachwycą gadżetami, których mógłby pozazdrościć im sam James Bond. Wartka akcja z pewnością nie pozwoli nikomu przysypiać w kinowym fotelu.

Poczas ENEMEF: Minimaraton Kingsmana zobaczymy zatem film Kingsman: tajne służby, a także premierowo Kingsman: złoty krąg. W obu tych filmach zobaczymy m. in. stworzonego do roli Harry’ego Harta Colina Firtha.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 22,00 do 28,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas na fb.com/lepszypoz, twitter @lepszyPOZNAN oraz na Google+.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Minimaraton Kingsmana zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 w piątek 22 września od godziny 22:00.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10,00 zł!

Kingsman: tajne służby – film w reżyserii Matthew Vaughna, twórcy filmów: Kick-Ass, Gwiezdny pył oraz X-Men: Pierwsza klasa, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie! Gdy Gary “Eggsy” ma 5 lat, jego ojciec ginie w trakcie służby. Po śmierci rodzina dostaje nietypowy medal oraz numer telefonu, na który może zadzwonić w razie potrzeby. Po 17-tu latach “Eggsy” zostaje aresztowany i dzwoni pod otrzymany numer, aby uniknąć więzienia. W ten sposób nawiązuje kontakt z Harrym Hartem – szpiegiem, który zawdzięcza życie ojcu chłopaka. Proponuje “Eggsy‘emu” wstąpienie do organizacji tajnych agentów Kingsman. Chłopak musi przejść szereg szkoleń i odnaleźć się w nowym środowisku, a tymczasem Harry ma do rozwiązania pewną zagadkę. To wyjątkowe kino akcji wychodzące poza utarte schematy, dostarcza widzom moc wrażeń i solidną porcję śmiechu.

Kingsman: złoty krąg – to wyczekiwana kontynuacja hitowego “Kingsman: Tajne służby”, która zaskakuje nowymi zagadkami i nagłymi zwrotami akcji. “Eggsy” jest najlepszym agentem brytyjskiej organizacji Kingsman. Kiedy jej kwatera zostaje zniszczona, a losy świata są zagrożone, okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych również istnieje agencja szpiegowska z wieloletnią historią. “Eggsy” musi ją rozszyfrować oraz namierzyć nieobliczalnego wroga, który chce zawładnąć całym światem. Widowiskowy, przezabawny i intrygujący film ze szpiegami nowej generacji, który wciąga, rozśmiesza i zachwyca stylowym klimatem klasycznego kina sprzed lat.

Użyte w artykule zdjęcia: 20th Century Fox

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz