Aglomeracja

Mały Ratownik bezpieczny nad wodą

Mały ratownik  Foto: Szkoła Pływania Fregata Swimming

Wakacje niestety powoli się kończą. Choć co roku wiele mówi się o tym jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą, również w tym roku dochodziło do wielu tragicznych wypadków z udziałem dzieci. Warto zatem wykorzystać każdą okazję, by swoje pociechy uczyć jak bezpiecznie bawić się i zachowywać nad wodą.

Zaniepokojeni tak dużą liczbą utonięć w okresie letnim, stworzyliśmy 5 lat temu unikatowy program Mały ratownik, dzięki niemu dzieci w wieku 5-7 lat mogą poznać podstawowe zasady bezpiecznej zabawy nad wodą i zachowania w sytuacjach niebezpiecznych – wyjaśnia Jarek Władczyk ze Szkoły Pływania Fregata Swimming – szkolenie obejmuje spotkanie z ratownikiem wodnym, praktyczne zajęcia w basenie oraz korzystanie ze wszystkich atrakcji Term Maltańskich.

Projekt Mały Ratownik to bezpłatne zajęcia, składające się z dwóch spotkań w Termach Maltańskich. Kolejne zajęcia rozpoczynają się już w środę.

Oprócz cennej wiedzy zdobytej podczas zajęć teoretycznych ich uczestnicy będą mogli skorzystać ze wszystkich basenowych atrakcji znajdujących się na terenie Term Maltańskich w promocyjnej cenie. Dziecko zapłaci 5,00 zł, a dorośli 12,00 zł za godzinę. Przedłużenie pobytu uruchamia naliczanie minutowe zgodnie z cennikiem, rozliczane przy kasie wyjściowej.

I spotkanie 19.08 – omówienie zasad bezpieczeństwa nad wodą i bezpiecznej zabawy przez instruktora Fregata Swimming – część teoretyczna (ok. 30 minut).
II spotkanie 26.08 – zajęcia na basenie, wręczenie dyplomów i odznak – zajęcia prowadzi trener Fregata Swimming (ok. 40 minut).

Zapisać na te bezpłatne zajęcia można się wypełniając formularz na stronie internetowej, który znajdziecie klikając tutaj.

Mały ratownik

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz