K U L T U R A

Lao Czesław Tour

20 urodziny Radia Afera  Foto: Piotr Rychter

20 urodziny Radia Afera Foto: Piotr RychterW październiku rusza druga edycja Lao Czesław Tour. Trasa koncertowa podczas, której na jednej scenie wystąpią Lao Che i Czesław Śpiewa. Pierwsza trasa cieszyła się tak ogromnym powodzeniem, że postanowiono zorganizować kolejną edycję. tym razem Lao Czesław Tour zawita tez i do Poznania.

Koncerty miały charakter międzynarodowy, Lao Che – Polska, Czesław Śpiewa – Polska i Dania. Podczas trasy pomiędzy muzykami nawiązała się współpraca. Zespoły zaprzyjaźniły się i postanowiły ponownie wystąpić dla publiczności. Podczas pierwszej edycji, Lao Czesław Tour nie zawitało do wszystkich miast, dlatego na trasie październikowej będą także Gdańsk, Poznań, Lublin oraz Katowice. Dla fanów przygotowywana jest niespodzianka. Przed trasą zespoły odbędą serię wspólnych prób, aby przygotować materiał, który wykonają razem na koncertach.

Druga edycja Lao Czesław Tour to wymiana. Wspólny repertuar, kolejność występowania zespołów nie będzie z góry ustalona, a muzycy będą wymieniali się na scenie.

Lao Czesław Tour – awangardowy rock i alternatywny pop na jednej scenie! 13 października na terenach MTP.

Lao Czesław Tour

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz