Stare Miasto

Silne Kobiety w centrum

fitness  Foto: sxc

fitness Foto: sxcNie od dziś wiadomo, że kwalifikowanie kobiet jako płci słabszej jest już nieaktualne. Kobiety udowadniają, że potrafią być silne w dążeniu do swoich celów i marzeń. Panie będą mogły się o tym przekonać podczas spotkania Moja Kobiecość moją siłą, które odbywać się będzie w ramach cyklu Kobieta w Centrum. Podczas spotkania zaproszeni goście będą poruszać temat niezwykłego potencjału i możliwości, jakie drzemią w kobietach.

W spotkaniu uczestniczyć będzie Blanka Winiarska, tancerka, wielokrotna uczestniczka Tańca z Gwiazdami, założycielka Centrum Tańca Blanka Winiarska, która opowie m.in. o tym, w jaki sposób taniec rozbudza kobiecość i jak można ją wykorzystać w osiągnięciu sukcesu.

Na spotkaniu nie zabraknie również mężczyzn. Choreograf, instruktor i szkoleniowiec fitnessu, Nasser Naji, z pewnością zarazi Panie swoją żywiołowością i pasją. Instruktor opowie o tym, jak utrzymanie dobrej formy jest ważne w pozytywnym nastawieniu do życia każdej kobiety. Jego autorski program ćwiczeń “Fitness Club in the house – ćwicz i tańcz” właśnie wychodzi na DVD, a jego producentem jest Rafałem Hofman, którego obecność również uświetni spotkanie.

W utrzymaniu formy bardzo ważna jest też odpowiednio dieta. Dietetyk, Anna Zaporowska, poradzi uczestniczkom, jak zdrowo się odżywiać i dbać o swój wygląd, by żyć pełnią kobiecości.
Bardzo ważnym elementem podkreślającym i definiującym kobiecość jest ubiór. Podczas kwietniowego spotkania duże zainteresowanie swoim strojem wzbudziły dwie Panie, Ania Fiszer i Mariola Klimowicz, stylistki, które opowiedzą o tym, jak dzięki odpowiedniej stylizacji odkryć swoją kobiecość.

Kobiety pomimo swej delikatności i wrażliwości, a może właśnie dzięki nim, są niezwykle silne. Ta siła przejawia się w umiejętności podejmowania najtrudniejszych wyzwań i rozwiązywania problemów, dzięki wrodzonej kreatywności i intuicji.

Spotkanie, które poprowadzi Patrycja Felińska odbędzie się w Kupcu Poznańskim w sobotę 26 maja o godzinie 19:00. Można się na nie zapisywać na stronie internetowej Kupca Poznańskiego.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz