K U L T U R A

Konkurs dla nauczycieli

książka  Foto: Yuri Efremov

Wraz z Biblioteką Pedagogiczną zapraszamy nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie na recenzję polecającą książkę ze zbiorów poznańskiej Biblioteki.

Konkurs adresowany jest do nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz placówek oświatowo-wychowawczych, a także nauczycieli akademickich – wyjaśnia Joanna Koterba z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.

Nauczyciele, którzy przystąpią do konkursu powinni napisać recenzję polecającą książkę, która pomogła rozwiązać problem wychowawczy lub edukacyjny w okresie zagrożenia epidemiologicznego.

Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Prace konkursowe można dostarczać do 18 grudnia mailowo bądź osobiście w PBP w Poznaniu lub jej filiach.

Ogłoszenie zwycięzców Konkursu oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Poznaniu we wtorek 29 grudnia.

Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu – dodaje Joanna Koterba.

Użyte w artykule zdjęcia: Yuri Efremov

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz