K U L T U R A

[KONKURS] Audiofeels Symfonicznie i Rockowo

Audiofeels Symfonicznie i Rockowo  Foto: materiały prasowe

Audiofeels powraca na scenę w nowej odsłonie z programem „Audiofeels Symfonicznie i Rockowo”. Grupa zagra 14 czerwca w poznańskiej Sali Ziemi. Gościem specjalnym koncertu będzie Kasia Wilk.

To widowisko, którego żaden wielbiciel rocka nie może przegapić. Połączenie siły muzyki klasycznej z rockową energią. „Audiofeels symfonicznie i rockowo” to hołd dla największych gwiazd światowej muzyki. – zapewniają organizatorzy.

Artyści przeniosą nas do elektryzującego i porywającego świata wielkiego rocka. Usłyszymy przeboje The Beatles, The Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers, Led Zeppelin, Queen, Guns’n’Roses, Davida Bowie, U2. Zabrzmią mocne, ostre kawałki, ale i piękne ballady. Zespołowi Audiofeels towarzyszyć będzie Poznańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego oraz Chór Politechniki Poznańskiej pod dyrekcją Pawła Łuczaka.

Miejsce: Sala Ziemi
Kiedy: 24 czerwca 2019
Godzina: 19:00
Ceny: od 69 PLN

[KONKURS]Mamy dla Was zaproszenia na poznański koncert Audiofeels! Aby wziąć udział w ich losowaniu wystarczy, że na adres konkurs@lepszypoznan.pl wyślecie odpowiedź na następujące pytanie “W którym roku rozpoczął działalność zespół Audiofeels?”. Na odpowiedzi czekamy do godziny 21. Po tej godzinie nastąpi losowanie i kontakt tylko ze zwycięzcami konkursu!

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz