Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
2
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
17
,
20
,
201
,
przystanek Zamek
Kierunek: Dębiec PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
02 22 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41 51 S
08G
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
59
29 59
29 59
29 59
29 59
29 59
21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41
01 21 41 51 S
08G
Ogrody
Żeromskiego n/ż
Polna n/ż
Rynek Jeżycki n/ż
Kraszewskiego n/ż
Stare Zoo n/ż
Rondo Kaponiera
Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
Poznań Główny n/ż
Poznań Główny
Dworzec Zachodni
Park Wilsona n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Głogowska/Hetmańska n/ż
Zamek
1 - Ratajczaka
2 - Aleje Marcinkowskiego
4 - Pl. Wiosny Ludów
5 - Łąkowa
6 - AWF
7 - Serafitek n/ż
8 - Rondo Rataje n/ż
9 - Rondo Rataje
10 - Kórnicka
11 - Kórnicka
12 - Polanka
13 - Łacina
14 - Os. Tysiąclecia
15 - Os. Lecha
16 - Piaśnicka Rynek
17 - Piaśnicka/Kurlandzka
18 - Szwedzka
19 - Szwajcarska
20 - Franowo
21 - Starołęka PKM
22 - Bystra
23 - Starołęka Mała
24 - Rondo Starołęka
25 - Rondo Starołęka
26 - Os. Rzeczypospolitej
27 - Os. Piastowskie
28 - Wioślarska n/ż
29 - Rondo Rataje n/ż
31 - Franowo
33 - Szwajcarska
35 - Szwedzka
37 - Piaśnicka/Kurlandzka
39 - Piaśnicka Rynek
41 - Os. Lecha
43 - Os. Tysiąclecia
45 - Łacina
47 - Polanka
49 - Kórnicka
51 - Kórnicka
53 - Rondo Rataje
55 - Rondo Rataje n/ż
57 - Serafitek n/ż
59 - AWF
61 - Półwiejska
63 - Głogowska/Hetmańska n/ż
65 - Rynek Łazarski n/ż
67 - Park Wilsona n/ż
69 - Dworzec Zachodni
71 - Poznań Główny
73 - Wierzbięcice
75 - Różana
77 - Rynek Wildecki n/ż
79 - Kosińskiego n/ż
81 - Pamiątkowa n/ż
83 - Traugutta
85 - Rolna
86 - Hetmańska Wiadukt
87 - Rondo Starołęka
88 - Rondo Starołęka
89 - Starołęka Mała
90 - Bystra
91 - Starołęka PKM
92 - Traugutta
93 - HCP
95 - Wspólna
96 - Dębiec PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
11
12
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
729
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
729
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911