Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
201
nocny
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
6
,
6
,
7
,
7
,
9
,
9
,
10
,
10
,
12
,
12
,
13
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Kórnicka
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
0
1
2
3
4
23
14 44
14 44
14 44
14 44
14 44K
14 44
0
1
2
3
4
23
44
44
44
44
44
14 44
0
1
3
4
5
6
7
23
14 44
14 44
14 44
14 44
14 44
04 24 44
04 24 44
44
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Os. Lecha
Os. Tysiąclecia
Łacina
Polanka
Kórnicka
1 - Starołęka PKM
2 - Bystra
3 - Starołęka Mała
4 - Rondo Starołęka
5 - Rondo Starołęka
6 - Os. Rzeczypospolitej
7 - Os. Piastowskie
8 - Wioślarska n/ż
9 - Rondo Rataje n/ż
10 - Rondo Rataje
11 - Kórnicka
12 - Kórnicka n/ż
13 - Politechnika n/ż
14 - Most Św. Rocha n/ż
15 - Pl. Bernardyński
16 - Wrocławska
17 - Aleje Marcinkowskiego
18 - 27 Grudnia
19 - Gwarna
20 - Zamek
21 - Rondo Kaponiera
23 - Most Dworcowy n/ż
24 - Dworzec Zachodni n/ż
26 - Park Wilsona n/ż
28 - Rynek Łazarski n/ż
30 - Głogowska/Hetmańska n/ż
32 - Głogowska/Hetmańska
34 - Kolejowa
36 - Traugutta
38 - Rolna
40 - Hetmańska Wiadukt
42 - Rondo Starołęka
44 - Rondo Żegrze
45 - Rondo Starołęka
46 - Rondo Starołęka
48 - Starołęka Mała
50 - Bystra
52 - Starołęka PKM
54 - Dworzec Zachodni
56 - Rondo Kaponiera
57 - Most Teatralny
60 - Słowiańska
61 - Aleje Solidarności
62 - Lechicka Poznań Plaza
63 - Kurpińskiego
65 - Szymanowskiego
66 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911