tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 2, 5, 6, 10, 12, 14, 15, 17, 18, | |||||||
przystanek Poznań Główny | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 45 56 07 16 29 44 53 59 14 29 38 44 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 08 14 29 39 44 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 58 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 01 31 01 31 01 31 01 31 01 17 28 48 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Wioślarska n/ż Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny 2 - Głogowska/Hetmańska n/ż 4 - Rynek Łazarski n/ż 6 - Park Wilsona n/ż 8 - Dworzec Zachodni 10 - Most Dworcowy n/ż 12 - Rondo Kaponiera 13 - Most Teatralny 15 - Rynek Jeżycki n/ż 17 - Polna n/ż 19 - Żeromskiego n/ż 21 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy