tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 1, 3, 9, 10, 11, 11, 17, 17, 19, 91, 201, | |||||||
przystanek Żegrze II | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 56 11 25 40 55 04 10 25 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 31 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 33 43F 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 39F 59F | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 53 13 33 53 06 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 39F 59F | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 15 45 15 45 15 32 52 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 39F 59F | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II 1 - Żegrze III 2 - Os. Czecha 3 - Piaśnicka Rynek 4 - Piaśnicka/Kurlandzka 5 - Szwedzka 6 - Szwajcarska 7 - Franowo 8 - Franowo 10 - Szwajcarska 12 - Szwedzka 14 - Piaśnicka/Kurlandzka 16 - Piaśnicka Rynek 18 - Os. Lecha 19 - Os. Tysiąclecia 20 - Łacina 21 - Polanka 22 - Kórnicka 23 - Kórnicka 24 - Baraniaka 26 - Rondo Śródka 27 - Rondo Śródka 28 - Katedra 30 - Małe Garbary 31 - Pl. Wielkopolski 32 - Pl. Ratajskiego 34 - Gwarna 35 - Zamek 37 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 38 - Poznań Główny n/ż 39 - Poznań Główny 41 - Dworzec Zachodni n/ż 43 - Park Wilsona n/ż 44 - Rynek Łazarski n/ż 46 - Głogowska/Hetmańska n/ż 48 - Krauthofera n/ż 50 - Sielska n/ż 51 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy