tramwaj 16 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 201, 202, 211, 220, 221, | |||||||
przystanek Politechnika n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 34 48 58 13 25 38 53 01 08 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 09 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 01 31 01 31 01 15 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż 1 - Most Św. Rocha n/ż 2 - Pl. Bernardyński 3 - Wrocławska 4 - Aleje Marcinkowskiego 5 - 27 Grudnia 7 - Fredry 8 - Most Teatralny 11 - Słowiańska 12 - Aleje Solidarności 13 - Lechicka Poznań Plaza 14 - Kurpińskiego 16 - Szymanowskiego 17 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy