Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Mustangi nie pozostawiły złudzeń
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 21 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
2
,
3
,
5
,
5
,
12
,
13
,
14
,
15
,
17
,
18
,
18
,
201
,
przystanek Rondo Starołęka
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
21
03 w
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
2 - Rondo Starołęka
4 - Os. Rzeczypospolitej
6 - Os. Piastowskie
8 - Wioślarska n/ż
10 - Rondo Rataje n/ż
12 - Rondo Rataje n/ż
14 - Serafitek n/ż
16 - AWF
18 - Półwiejska
20 - Wierzbięcice
22 - Poznań Główny
24 - Most Dworcowy n/ż
26 - Franowo
28 - Szwajcarska
30 - Szwedzka
32 - Piaśnicka/Kurlandzka
34 - Piaśnicka Rynek
36 - Os. Lecha
38 - Os. Tysiąclecia
40 - Łacina
42 - Polanka
44 - Kórnicka
46 - Kórnicka n/ż
48 - Politechnika n/ż
50 - Most Św. Rocha n/ż
52 - Pl. Bernardyński
54 - Wrocławska
56 - Aleje Marcinkowskiego
58 - 27 Grudnia
60 - Gwarna
62 - Zamek
64 - Rondo Kaponiera
66 - Bałtyk n/ż
68 - Matejki
69 - Wojskowa
70 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
71 - Arena
72 - Arciszewskiego
73 - Głogowska/Hetmańska
74 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
75 - Ostroroga
76 - Grochowska
77 - Drzewieckiego
78 - Stadion Miejski
79 - Węgorka
80 - Rondo Skubiszewskiego
81 - Budziszyńska
81 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911