Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
6
,
13
,
15
,
91
,
przystanek Rondo Skubiszewskiego
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
59
13 26 41 56
11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 26 34G 41 56
11 26 41 56
11 26 41 56
11 26 41 56
11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 32 52
02G 12 32 52
12 32 52
12 32 52 57F w
12 32 48F
06G
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12G
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52 57F
12 32 48F
06G
Budziszyńska
Budziszyńska
Rondo Skubiszewskiego
1 - Węgorka
2 - Stadion Miejski
3 - Drzewieckiego
4 - Grochowska
6 - Ostroroga
8 - Głogowska/Hetmańska
11 - Arciszewskiego
14 - Arena
17 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
18 - Matejki
20 - Bałtyk
21 - Most Dworcowy n/ż
22 - Dworzec Zachodni n/ż
23 - Park Wilsona n/ż
24 - Rynek Łazarski n/ż
25 - Głogowska/Hetmańska n/ż
26 - Rondo Kaponiera
27 - Zamek
28 - Ratajczaka
29 - Aleje Marcinkowskiego
30 - Wrocławska
31 - Pl. Bernardyński
32 - Most Św. Rocha n/ż
33 - Politechnika n/ż
34 - Kórnicka
35 - Polanka
36 - Łacina
37 - Os. Tysiąclecia
38 - Os. Lecha
39 - Piaśnicka Rynek
40 - Piaśnicka/Kurlandzka
41 - Szwedzka
42 - Szwajcarska
43 - Franowo
44 - Franowo
45 - Szwajcarska
46 - Szwedzka
47 - Piaśnicka/Kurlandzka
48 - Piaśnicka Rynek
49 - Os. Lecha
50 - Os. Tysiąclecia
51 - Łacina
52 - Polanka
53 - Kórnicka
54 - Kórnicka n/ż
55 - Politechnika n/ż
56 - Most Św. Rocha n/ż
57 - Pl. Bernardyński
58 - Wrocławska
59 - Aleje Marcinkowskiego
60 - 27 Grudnia
61 - Gwarna
62 - Zamek
63 - Rondo Kaponiera
64 - Rondo Kaponiera
65 - Most Teatralny
68 - Słowiańska
69 - Aleje Solidarności
70 - Lechicka Poznań Plaza
71 - Kurpińskiego
73 - Szymanowskiego
74 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911