Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
6
,
13
,
15
,
91
,
przystanek Ostroroga
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
05 19 32 47
02 17 27 37 47 57
07 17 27 37 47 57
07 17 27 37 47 57
07 17 32 40G 47
02 17 32 47
02 17 32 47
02 17 32 47
02 17 27 37 47 57
07 17 27 37 47 57
07 17 27 37 47 57
07 17 27 37 47 57
07 17 27 37 47 57
07 17 27 38 58
08G 18 38 58
18 38 58
18 38 58
03F w 18 38 54F
12G
Budziszyńska
Budziszyńska
Rondo Skubiszewskiego
Węgorka
Stadion Miejski
Drzewieckiego
Grochowska
Ostroroga
2 - Głogowska/Hetmańska
5 - Arciszewskiego
8 - Arena
11 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
12 - Matejki
14 - Bałtyk
15 - Most Dworcowy
16 - Dworzec Zachodni
17 - Park Wilsona
18 - Rynek Łazarski
19 - Głogowska/Hetmańska
20 - Rondo Kaponiera
21 - Zamek
22 - Ratajczaka
23 - Aleje Marcinkowskiego
24 - Wrocławska
25 - Pl. Bernardyński
26 - Most Św. Rocha
27 - Politechnika
28 - Kórnicka
29 - Polanka
30 - Łacina
31 - Os. Tysiąclecia
32 - Os. Lecha
33 - Piaśnicka Rynek
34 - Piaśnicka/Kurlandzka
35 - Szwedzka
36 - Szwajcarska
37 - Franowo
38 - Franowo
39 - Szwajcarska
40 - Szwedzka
41 - Piaśnicka/Kurlandzka
42 - Piaśnicka Rynek
43 - Os. Lecha
44 - Os. Tysiąclecia
45 - Łacina
46 - Polanka
47 - Kórnicka
48 - Kórnicka
49 - Politechnika
50 - Most Św. Rocha
51 - Pl. Bernardyński
52 - Wrocławska
53 - Aleje Marcinkowskiego
54 - 27 Grudnia
55 - Gwarna
56 - Zamek
57 - Rondo Kaponiera
58 - Rondo Kaponiera
59 - Most Teatralny
62 - Słowiańska
63 - Aleje Solidarności
64 - Lechicka Poznań Plaza
65 - Kurpińskiego
67 - Szymanowskiego
68 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji