autobus 14 | inne linie z przystanku: 12, 14, 201, | |||||||
przystanek Most Teatralny | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 47 01 08 23 37 52 07 17 22 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 13 23 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 17 22 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 01 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 51 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08 33 03 33 03 23 33 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 13 23 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny Wierzbięcice Półwiejska AWF Serafitek n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Dworzec Zachodni Rondo Kaponiera Most Teatralny 3 - Słowiańska 4 - Aleje Solidarności 5 - Lechicka Poznań Plaza 6 - Kurpińskiego 8 - Szymanowskiego 9 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy