tramwaj 13 | inne linie z przystanku: 1, 2, 2, 3, 5, 5, 6, 6, 7, 7, 11, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18, 201, 201, | |||||||
przystanek Starołęka PKM | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 17 27 37 46 00 14 27 42 57 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 21 37 53 11 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 34 04 34 04 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 | Starołęka PKM 1 - Bystra 2 - Starołęka Mała 3 - Rondo Starołęka 4 - Rondo Starołęka 5 - Os. Rzeczypospolitej 7 - Os. Piastowskie 8 - Wioślarska n/ż 9 - Rondo Rataje n/ż 10 - Rondo Rataje 11 - Kórnicka 12 - Kórnicka n/ż 13 - Politechnika n/ż 14 - Most Św. Rocha n/ż 15 - Pl. Bernardyński 16 - Wrocławska 17 - Aleje Marcinkowskiego 18 - 27 Grudnia 19 - Gwarna 20 - Zamek 22 - Rondo Kaponiera 23 - Głogowska/Hetmańska n/ż 25 - Rynek Łazarski n/ż 27 - Park Wilsona n/ż 29 - Dworzec Zachodni 31 - Most Dworcowy n/ż 33 - Bałtyk n/ż 35 - Matejki 36 - Wojskowa 38 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 39 - Ostroroga 40 - Grochowska 41 - Drzewieckiego 42 - Stadion Miejski 43 - Węgorka 44 - Rondo Skubiszewskiego 45 - Budziszyńska 45 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy