autobus 12 | inne linie z przystanku: 2, 5, 6, 10, 12, 14, 17, 18, | |||||||
przystanek Poznań Główny | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 43 08 22 36 51 06 21 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 14 23 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 10 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 18 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 18 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 23 53 23 53 23 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 18 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Dworzec Zachodni Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny 1 - Wierzbięcice 3 - Półwiejska 4 - AWF 6 - Serafitek n/ż 7 - Rondo Rataje n/ż 8 - Franowo 9 - Szwajcarska 10 - Szwedzka 11 - Piaśnicka/Kurlandzka 12 - Piaśnicka Rynek 13 - Os. Lecha 14 - Os. Tysiąclecia 15 - Łacina 16 - Polanka 17 - Kórnicka 18 - Kórnicka 19 - Rondo Rataje 20 - Rondo Rataje n/ż 21 - Wioślarska n/ż 22 - Os. Piastowskie 23 - Os. Rzeczypospolitej 25 - Rondo Starołęka 26 - Unii Lubelskiej 27 - Tadeuszak 28 - Rondo Żegrze 29 - Rondo Starołęka 30 - Rondo Starołęka 31 - Starołęka Mała 32 - Bystra 33 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy