autobus 11 | inne linie z przystanku: 9, 11, | |||||||
przystanek Uniwersytet Przyrodniczy | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 47 02 12 22 36 51 01 06 21 36 45 51 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 01 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 42 00 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 10 27 46 16 46 16 46 16 46 16 46 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha n/ż Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha n/ż Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska Klin Nad Wierzbakiem Sołacz Uniwersytet Przyrodniczy 1 - Bonin 2 - Św. Leonarda 3 - Os. Winiary 4 - Lutycka Szpital 5 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy