Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
10
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
10
,
11
,
12
,
14
,
15
,
16
,
17
,
201
,
213
,
przystanek Dworzec Zachodni n/ż
Kierunek: Dębiec PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
9
23
43G
21G
23
21G
23
21G
Błażeja
Jasna Rola
Os. Łokietka
Naramowice n/ż
Lechicka/Naramowicka
Włodarska
Serbska
Wilczak
Przełajowa
Kmieca
Pasieka
Żniwna
Armii Poznań
Wielkopolska
Poznańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Most Dworcowy n/ż
Dworzec Zachodni n/ż
1 - Park Wilsona n/ż
2 - Rynek Łazarski n/ż
3 - Głogowska/Hetmańska n/ż
4 - Głogowska/Hetmańska n/ż
6 - Rynek Łazarski n/ż
8 - Park Wilsona n/ż
10 - Dworzec Zachodni
12 - Poznań Główny
13 - Wierzbięcice
15 - Św. Czesława n/ż
16 - Franowo
17 - Szwajcarska
18 - Szwedzka
19 - Piaśnicka/Kurlandzka
20 - Piaśnicka Rynek
21 - Os. Lecha
22 - Os. Tysiąclecia
23 - Łacina
24 - Polanka
25 - Kórnicka
26 - Kórnicka
27 - Rondo Rataje
28 - Unii Lubelskiej
29 - Tadeuszak
30 - Rondo Żegrze
31 - Rondo Starołęka
32 - Rondo Starołęka
33 - Os. Rzeczypospolitej
34 - Os. Piastowskie
35 - Wioślarska n/ż
36 - Rondo Rataje n/ż
37 - Rondo Rataje n/ż
38 - Serafitek n/ż
39 - AWF
40 - Półwiejska
41 - Różana
42 - Rynek Wildecki n/ż
44 - Kosińskiego n/ż
45 - Pamiątkowa n/ż
46 - Rolna
47 - Hetmańska Wiadukt
48 - Rondo Starołęka
49 - Rondo Starołęka
50 - Rondo Żegrze
51 - Rondo Żegrze
52 - Żegrze I
53 - Żegrze II
54 - Żegrze III
55 - Os. Czecha
56 - Piaśnicka Rynek
57 - Piaśnicka/Kurlandzka
58 - Szwedzka
59 - Szwajcarska
60 - Franowo
61 - Głogowska/Hetmańska
62 - Kolejowa
63 - Traugutta
64 - Traugutta
65 - HCP
67 - Wspólna
68 - Dębiec PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911