autobus 813 | inne linie z przystanku: 802, 811, 812, 813, | |||||||
przystanek Sady/Wiadukt | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 8 10 12 14 15 16 17 21 | 33 37O 32K 00 33K 13 49 30 34 28 17A | Kaźmierz/Rynek Kaźmierz/Storczykowa n/ż Brzezno/ n/ż Góra/Pętla n/ż Góra/Szkolna n/ż Góra/Kręta n/ż Góra/Długa I n/ż Góra/Długa II n/ż Kokoszczyn/Kręta n/ż Kokoszczyn/Pętla Kokoszczyn/Kręta n/ż Góra/Długa II n/ż Góra/Długa I n/ż Góra/Ciepła n/ż Tarnowo Pdg/Okrężna n/ż Tarnowo Pdg/Zielona n/ż Tarnowo Pdg/Centrum Tarnowo Pdg/Rolna n/ż Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż Sady/Wiadukt 2 - Swadzim/Kładka n/ż 5 - Swadzim/Auchan 8 - Swadzim/Wiadukt n/ż 10 - Przeźmierowo/Wysogotowska n/ż 11 - Przeźmierowo/Wiadukt 12 - Baranowo/Przemysława n/ż 14 - Wichrowa 15 - Leśnowolska n/ż 17 - Smochowice n/ż 18 - Kołobrzeska n/ż 19 - Tatrzańska n/ż 20 - Pilotów n/ż 21 - Przelot n/ż 22 - Bużańska n/ż 24 - Polska n/ż 25 - Piękna n/ż 26 - Ogrody | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy