autobus 727 | inne linie z przystanku: 727, 729, | |||||||
przystanek Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła | Kierunek: Budziszyńska n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 13 14 15 16 17 18 19 21 | 57 40 23 49 29 54 31 01 01 55 30 35 13 43 13 43 23 33 33 32 | Palędzie/Dworzec Kolejowy Dąbrówka/Kasztanowa Dąbrówka/Parkowa Dąbrówka/Las n/ż Dąbrowa/Poprzeczna n/ż Dąbrowa/Leśna Skórzewo/Os. Grafitowe n/ż Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła 1 - Skórzewo/Os. Makowe 3 - Skórzewo/Kościół 4 - Skórzewo/Szarotkowa n/ż 6 - Malwowa 7 - Malwowa I n/ż 8 - Nagietkowa n/ż 9 - Żonkilowa n/ż 10 - Gerberowa n/ż 12 - Junikowo n/ż 13 - Cmentarna n/ż 14 - Grotkowska n/ż 15 - Budziszyńska n/ż | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy