autobus 727 | inne linie z przystanku: 727, 729, | |||||||
przystanek Malwowa | Kierunek: Palędzie/Dworzec Kolejowy | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 12 14 15 16 17 18 20 22 | 46 16 56 21 56 26 26 56 56 02 31 01 41 09 39 38 58 56 31 | Budziszyńska Grotkowska n/ż Cmentarna n/ż Os. Kwiatowe n/ż Gerberowa n/ż Żonkilowa n/ż Nagietkowa n/ż Malwowa I n/ż Malwowa 1 - Skórzewo/Szarotkowa n/ż 2 - Skórzewo/Kościół 4 - Skórzewo/Os. Makowe 5 - Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła 7 - Skórzewo/Os. Grafitowe n/ż 8 - Dąbrowa/Leśna 9 - Dąbrowa/Poprzeczna n/ż 10 - Dąbrówka/Las n/ż 11 - Dąbrówka/Parkowa 13 - Dąbrówka/Kasztanowa 15 - Dąbrówka/Szkoła 17 - Palędzie/Dworzec Kolejowy | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy