autobus 690 | inne linie z przystanku: 611, 690, | |||||||
przystanek Luboń/Cmentarz n/ż | Kierunek: Łęczyca/Dworcowa | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
11 13 | 59 42 | Sycowska Centrum Handlowe Luboń/Cmentarz n/ż 1 - Luboń/Żabikowo 3 - Luboń/Pl. Bojanowskiego 4 - Luboń/Unijna 6 - Luboń/Sikorskiego 8 - Luboń/Straż Pożarna 9 - Luboń/Wojska Polskiego 10 - Luboń/Wschodnia 11 - Luboń/Jana Pawła II 12 - Luboń/Okrzei n/ż 13 - Luboń/PKM 15 - Luboń/Streicha 17 - Luboń/Zespół Szkół 18 - Luboń/Rzeczna n/ż 19 - Luboń/Strumykowa n/ż 20 - Luboń/Ratajskiego 22 - Luboń/Park Przemysłowy 24 - Luboń/Park Siewcy 25 - Luboń/Rutkiewicz 26 - Luboń/Lasek n/ż 27 - Łęczyca/Dworcowa | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy