autobus 603 | inne linie z przystanku: 171, 176, 215, 603, | |||||||
przystanek Piastowska n/ż | Kierunek: Łęczyca/Dworcowa | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 45 16 46 11 31 11 46 16 46 16 46 16 46 16 46 20 50 30 03 20 40 03 23 40 03 23 53 20 46 16 46 26 04 44 24 04 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11 51 31 11 01 41 23 03 43 23 58 33 13 53 33 13 53 33 08 41 16 56 36 16 56 36 24 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 11 51 31 11 01 41 23 03 43 23 58 33 13 53 33 13 53 33 08 41 16 56 36 16 56 36 | Garbary PKM Grochowe Łąki n/ż Małe Garbary Grobla n/ż Pl. Bernardyński n/ż AWF Bielniki n/ż Droga Dębińska n/ż Hetmańska Wiadukt Dębina n/ż Piastowska n/ż 1 - Malinowa n/ż 2 - Łozowa n/ż 3 - Azaliowa n/ż 4 - Os. Dębina 6 - Luboń/Dębiecka n/ż 7 - Luboń/Zespół Szkół 9 - Luboń/Ratajskiego 10 - Luboń/Park Siewcy 11 - Luboń/Rutkiewicz 12 - Luboń/Lasek n/ż 13 - Łęczyca/Dworcowa | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy