autobus 258 nocny | inne linie z przystanku: 2, 164, 219, 258, | |||||||
przystanek Rynek Jeżycki n/ż | Kierunek: Poznań Główny | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
1 | 34 | Tarnowo Pdg/Centrum Tarnowo Pdg/Rolna n/ż Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż Sady/Wiadukt n/ż Sady/Lipowa n/ż Lusowo/Kościół n/ż Lusowo/Szkoła n/ż Lusowo/Swadzimska n/ż Lusowo/Otowska n/ż Batorowo/Zakrzewska n/ż Batorowo/Brzask n/ż Batorowo/Poranek n/ż Batorowo/Widok n/ż Batorowo/Batorowska n/ż Batorowo/Skośna n/ż Przeźmierowo/Brzozowa n/ż Przeźmierowo/Kasztanowa n/ż Przeźmierowo/Cmentarz n/ż Przeźmierowo/Krańcowa n/ż Przeźmierowo/Kościelna n/ż Przeźmierowo/Leśna n/ż Przeźmierowo/Wiadukt n/ż Baranowo/Przemysława n/ż Wichrowa n/ż Leśnowolska n/ż Smochowice n/ż Kołobrzeska n/ż Tatrzańska n/ż Pilotów n/ż Przelot n/ż Bużańska n/ż Polska n/ż Piękna n/ż Ogrody n/ż Żeromskiego n/ż Polna n/ż Rynek Jeżycki n/ż 1 - Kraszewskiego n/ż 1 - Stare Zoo n/ż 2 - Rondo Kaponiera 3 - Rondo Kaponiera 4 - Poznań Główny | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy