autobus 193 | inne linie z przystanku: 2, 7, 8, 18, 182, 191, 193, 219, 258, | |||||||
przystanek Żeromskiego n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 09 24 40 56 11 26 41 56 12 27 42 57 12 27 42 57 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 43 58 13 28 43 00 15 30 45 00 15 30 45 00 13 28 43 56 11 26 41 56 11 26 40 55 15 35 55 15 35 55 15J 35J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19S 39S 00S 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 21 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 20 40 00 20 40 00 20 36 55 15 35 55 15 35 55 15J 35J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 20# 40# 00# 20# 40# 00# 21# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 36# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15Z 35Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Suszki n/ż Włościańska n/ż Piątkowska Trójpole n/ż Os. Winiary n/ż Witosa Wiadukt n/ż Witosa Kładka n/ż Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego n/ż 2 - Ogrody n/ż 4 - Szpitalna 5 - Swoboda 7 - Bułgarska/Polska n/ż 8 - Kolorowa 10 - Bułgarska/Polska n/ż 11 - Ognik n/ż 12 - Rycerska n/ż 13 - Marszałkowska n/ż 15 - Stadion Miejski n/ż 16 - Węgorka n/ż 18 - Rondo Skubiszewskiego 20 - Jawornicka 21 - Os. Kopernika n/ż 22 - Trębacka n/ż 23 - Ściegiennego n/ż 25 - Kordeckiego n/ż 26 - Częstochowska n/ż 28 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy