autobus 193 | inne linie z przystanku: 193, | |||||||
przystanek Witosa Kładka | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 19 34 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 50 05 20 35 50 05 20 35 50 10 30 50 10 30 50 10J 30J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14S 34S 55S 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 15 35 55 15 35 55 15 31 50 10 30 50 10 30 50 10J 30J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 31# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10Z 30Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Suszki Włościańska Piątkowska Trójpole Os. Winiary Witosa Wiadukt Witosa Kładka 1 - Wojska Polskiego 3 - Niestachowska n/ż 4 - Żeromskiego 5 - Żeromskiego 7 - Ogrody 9 - Szpitalna 10 - Swoboda 12 - Bułgarska/Polska n/ż 13 - Kolorowa 15 - Bułgarska/Polska n/ż 16 - Ognik 17 - Rycerska 18 - Marszałkowska 20 - Stadion Miejski 21 - Węgorka n/ż 23 - Rondo Skubiszewskiego 25 - Jawornicka 26 - Os. Kopernika 27 - Trębacka 28 - Ściegiennego 30 - Kordeckiego 31 - Częstochowska n/ż 33 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||