autobus 193 | inne linie z przystanku: 145, 164, 169, 179, 191, 193, 212, 223, | |||||||
przystanek Trębacka n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 14 30 48 05 21 36 51 06 22 38 53 08 23 38 53 08 22 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 22 38 53 08 23 38 53 08 23 39 56 12 27 42 57 12 29 44 59 14 29 44 59 10 25 38 53 08 21 36 51 06 21 35 48 02 17 37 57 17 37 57 16 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 12S 40S 02S 23S 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 24 45 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 19 43 03 23 43 03 23 42 58 17 37 57 17 37 57 16 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 21# 42# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 16# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 55# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Suszki n/ż Włościańska n/ż Piątkowska Trójpole n/ż Os. Winiary n/ż Witosa Wiadukt n/ż Witosa Kładka n/ż Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego n/ż Ogrody n/ż Szpitalna Swoboda Bułgarska/Polska n/ż Kolorowa Bułgarska/Polska n/ż Ognik n/ż Rycerska n/ż Marszałkowska n/ż Stadion Miejski n/ż Węgorka n/ż Rondo Skubiszewskiego Jawornicka Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż 1 - Ściegiennego n/ż 3 - Kordeckiego n/ż 4 - Częstochowska n/ż 6 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy