autobus 193 | inne linie z przystanku: 145, 163, 191, 193, | |||||||
przystanek Rycerska | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 20 37 54 10 25 40 55 10 26 41 56 11 26 41 56 11 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 57 12 27 42 57 14 29 44 59 14 29 44 59 14 27 42 57 10 25 40 55 10 25 38 52 07 27 47 07 27 47 06 26J 46J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30S 52S 13S 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 34 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 33 53 13 33 53 13 32 48 07 27 47 07 27 47 06 26J 46J | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 31# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 45# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24Z 44Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Suszki Włościańska Piątkowska Trójpole Os. Winiary Witosa Wiadukt Witosa Kładka Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego n/ż Ogrody Szpitalna Swoboda Bułgarska/Polska n/ż Kolorowa Bułgarska/Polska n/ż Ognik Rycerska 1 - Marszałkowska 3 - Stadion Miejski 4 - Węgorka n/ż 6 - Rondo Skubiszewskiego 8 - Jawornicka 9 - Os. Kopernika 10 - Trębacka 11 - Ściegiennego 13 - Kordeckiego 14 - Częstochowska n/ż 16 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji